02. - 04.07.2021
 
Kultuuriprogramm

Avatud keskaja turg, käsitöömeistrite laat,talutööde õpitoad, loomaküla, rüütliküla, vibu- ja kirveturniirid, näitused, hobusõit ja viikingilaev Turm ,rohkelt söögikohti

28.juuni REEDE

KESKAJA LAVA (Munamäel)

12.00 Jalutuskäik Rüütli tänaval.

AVAMINE

13.00 TEUFELSTANZ (Venemaa)

14.00 Ratatosk(Soome)

15.00 Ancient Bear Cult(Soome)

16.00 Keskaja teater VIR (Valgevene)

17.00 Ratatosk(Soome)

18.00 Ancient Bear Cult(Soome)

19.00 IDISI(Venemaa)

20.00 Ratatosk(Soome)

VEELAVA (Tallinna Väravate juures)

13.30 Ancient Bear Cult(Soome)

14.30 Keskaja teater VIR (Valgevene)

15.30 IDISI(Venemaa)

16.30 Ancient Bear Cult(Soome)

17.30 TEUFELSTANZ (Venemaa)

18.30 Vaikuse Muusika Stuudio(Tartu)

PÄRANDILAVA (Vallikääru aas)

15.00 Folkloorirühm Mesilane (Pärnu)

16.00 Rahvatantsurühm Sõbratarid(Surju)

17.00 Soome rahvatantsurühm Tallukat (Soome)

18.00 Seeniortantsu rühm Räämakadja rahvamuusikaansambel Kungla rahvas

19.00 Rahvatantsuselts Kirmas (Pärnu)

Hansapidu trahteris Postipoiss

21.00-01 ansambel Lõõtspillipoisid

KESKAEGSETE SÕJAMEESTE LAAGER(Munamäel)

13.00-19.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

17.00-19.00 – loeng ajaloolistest relvadest ja võitlustehnikatest

29.juuni LAUPÄEV

KESKAJA LAVA (Munamäel)

10.00 Saltatriculi (Tartu)

11.00 Ancient Bear Cult(Soome)

12.00 Ratatosk(Soome)

13.00 Fioretto(Rakvere)

14.00 Artemisia Absinthium(Läti)

15.00 Triskele (Tartu)

16.00 Keskaja teater VIR (Valgevene)

17.00 IDISI(Venemaa)

18.00 TEUFELSTANZ (Venemaa)

19.00 Saltatriculi(Tartu)

20.00 Ratatosk(Soome-Rootsi)

21.00 TEUFELSTANZ (Venemaa)

22.00 Keskaja teater VIR (Valgevene)

VEELAVA (Tallinna Väravate juures)

10.30 IDISI(Venemaa)

11.30 Keskaja teater VIR (Valgevene)

12.30 Triskele(Tartu)

13.30 Vaikuse Muusika Stuudio(Tartu)

14.30 IDISI(Venemaa)

15.30 TEUFELSTANZ (Venemaa)

16.30 Artemisia Absinthium(Läti)

17.30 Ratatosk(Soome)

18.30 Vaikuse Muusika Stuudio(Tartu)

19.30 Artemisia Absinthium(Läti)

PÄRANDI LAVA (Vallikääru aas)

11.00 Rahvamuusikaansambel Pärnu Spelmanslag

12.00 RTA Kajakas

13.00 Vokaalgrupp MIRT

14.00 Mustlastantsu ansambel Maljarka (TARTU)

15.00 Lõõtsahaigete selts

16.00 Valgevene rahvalauluansambel Spadaki (TARTU)

17.00 Fioretto (Rakvere)

18.00 Djembe klubi (Pärnu)

19.00 Ancient Bear Cult(Soome)

Hansapidu trahteris Postipoiss

22.00-01 IDISI, TEUFELSTANZ ja sõbrad

KESKAEGSETE SÕJAMEESTE LAAGER (Munamäe park)

11.00-13:00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

13.00-15:00 – keskaegne mõõgavõitlusturniir

16.00-19.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

30.juuni PÜHAPÄEV

KESKAJA LAVA

11.00 Keskaja teater VIR (Valgevene)

12.00 IDISI(Venemaa)

13.00 Ancient Bear Cult(Soome)

VEELAVA (Tallinna Väravate juures)

10.30 Vaikuse Muusika Stuudio(Tartu)

11.30 Ancient Bear Cult(Soome)

12.30 Keskaja teater VIR (Valgevene)

 PÄRANDILAVA (Vallikääru aas)

 11.00 Rahvatantsuselts Kaera-Jaan

12.00 Vene rahvalauluansambel Jaroslavna (Pärnu)

13.00 folkansambel Marbuus(Pärnu)