01. - 03.07.2022
 
Kultuuriprogramm

REEDE 2.juuli kell 12-20

 

Veelava (Vallikäärus)

14.00 Bordó Sárkány (Ungari)

15.00 Orient Accident Trio

16.00 Rondellus

17.00 Anu Taul

18.00 Bordó Sárkány

19.00 Esivanemate Kaja

 

 

Punane Torn avatud 11.00-19.00 (Hommiku tn 1)

Sissepääsu pilet 5..-
ajarännak panoraamkinos

 

14.00 Polina helisevad muinaslood

16.00 Polina helisevad muinaslood

17.00 Orient Accident Trio

18.00 Polina helisevad muinaslood

 

 

Wana Mohri kõrts avatud 12.00-23.00  (Rüütli tn 21/1)

18.00 Rondellus

19.00 vanatantsuansambel Saltatriculi

Trahter Postipoiss avatud 12.00 -02.00 (Vee tn 12)

15.00 lõõtsamees John Silver Mitt

18.00 rahvamuusika ansambel Pärnu Spelmanslag

20.00 Trubatuur Olavi Kõrre

  • AJALOORETKED ja vanalinna tutvustused koos

lõõtsamees John Silveri ja Erhardiga liikuva hobulava heinakuhjas

  • Lestalaev Lisette Hiiumaalt

  • vibu- ja kirveturniirid

  • LOOMAKÜLA

  • HOBUSÕIT

  • Mudimised ja ennustamised

  • karussellid , kargamised ja muud piinamised .

  • Trubatuur Olavi Kõrre Tallinna Värava kõrtsis

 

LAUPÄEV 3.juuli kell 10-20

 

Veelava (Vallikäärus)

10.00 Rondellus

12.00 Bordó Sárkány

14.00 Anne Maasik ja Heiki Rein Veromann

15.00 rahvamuusika ansambel Pärnu Spelmanslag

17.00 Bordó Sárkány

20.00 Bordó Sárkány

Tantsulava (Tallinna Värava juures)

11.00 mustlastasansambel Maljarka

13.00 vanatantsuansambel Saltatriculi

16.00 vanatantsuansambelid Saltatriculi ja Fioretto

18.00 Pärnu Djembeklubi

19.00 ajaloolise tantsu ansambel Fioretto

Eliisabeti kirik (Nikolai tn.22)

16.00 Triskele /pilet 5.-/

19.00 Anne Maasik ja Heiki Rein Veroman /pilet 5.-/

Punane Torn - avatud 11.00-19.00 (Hommiku tn 1)

ajarännak panoraamkinos

11.00 jutuvestja Piret Päär muinasjutud /pilet 5.-/

12.00 jutuvestja Piret Päär muinasjutud /pilet5.-/

13.00 jutuvestja Piret Päär muinasjutud /pilet 5.-/

15.00 Vaikuse Muusika / pilet 5.-/

17.00 Vaikuse Muusika /pilet 5.-/

Wana Mohri kõrts - avatud 12.00-23.00 (Rüütli tn 21/1)

13.00 Rondellus

18.00 Rondellus

20.00 Vaikuse Muusika

Trahter Postipoiss - avatud 12.00 -02 (Vee tn 12)

14.00 mustlasansambel Maljarka

17.00 mustlasansambel Maljarka

20.00 Piccolo folk

  • AJALOORETKED ja vanalinna tutvustused koos

lõõtsamees John Silveri ja Erhardiga liikuva hobulava heinakuhjas

  • Lestalaev Lisette Hiiumaalt

  • vibu- ja kirveturniirid

  • LOOMAKÜLA

  • HOBUSÕIT

  • Mudimised ja ennustamised

  • karussellid , kargamised ja muud piinamised .

  • Trubatuur Olavi Kõrre Tallinna Värava kõrtsis

 

PÜHAPÄEV 4.juuli kell 10-15

 

Veelava (Vallikäärus)

11.00 Duo Ruut

12.00 Kulno Malva

13.00 Bordó Sárkány

14.00 Duo Ruut

14.30 Kulno Malva

Tantsulava (Tallinna Värava juures)

12.00 rahvatantsurühm Virtin

13.30 rahvatantsurühm Virtin

Punane Torn - avatud 11.00-19.00 (Hommiku tn 1)

Ajarännak panoraamkinos ja keskaegne veskimäng /pilet 5.-/

Wana Mohri kõrts - avatud 12.00-18.00 (Rüütli tn 21/1)

 

Trahter Postipoiss - avatud 12.00 - 22.00 (Vee tn 12)

13.00 rahvatantsurühm Virtin

  • Lestalaev Lisette Hiiumaalt

  • vibu- ja kirveturniirid

  • LOOMAKÜLA

  • HOBUSÕIT

  • Mudimised ja ennustamised

  • karussellid , kargamised ja muud piinamised .