30.06 - 02.07.2017
 
Kultuuriprogramm

Avatud keskaja turg, käsitöömeistrite laat, loomaküla, rüütliküla,nõiaküla, vibu- ja kirveturniirid, lasteküla ja atraktsioonid, näitused, hobusõit, viikingilaev Turm ja  misjonilaev Jenny Kruse

30. juuli REEDE

KESKAJA LAVA (Munamäel)

12.00 Jalutuskäik algab Rüütli platsilt. AVAMINE

13.00 BraAgas (Praha)

14.00 Keskaja teater VIR (Minsk) Folk Lark band & Terarium Tribe(Moskva)

15.00 Folk Lark band & Terarium Tribe(Moskva)

16.00 Fioretto (Rakvere)

17.00 BraAgas (Praha)

18.00 Keskaja teater VIR (Minsk)

19.00 IDISE (Moskva)

20.00 Narri Ummi trikid

21.00 Folk Lark band & Terarium Tribe(Moskva)

 

VEELAVA (Tallinna Väravate juures)

13.30 Vaikuse Muusika (Tartu)

14.30 IDISE (Moskva)

15.30 Vaikuse Muusika (Tartu)

16.30 Narri Ummi trikid

17.30 Folk Lark band & Terarium Tribe(Moskva)

18.30 UUTAi (Jakuutia)

19.30 BraAgas (Praha)

 

PÄRANDILAVA(Vallikääru aas)

14.00 Fioretto (Rakvere)

15.00 Rahvusvahelise Väntoreli festivali avamine

16.00 Folkloorirühm Kaasike, Pärnu

17.00 Rotiküla Vanamehed ja Metsatuka Muusikud (Raeküla keskus)

18.00 Tantsurühm Räämakad, Pärnu 

19.00 Anna Raudkatsi Tantsuselts (Eesti, Pärnu)

 

KESKAEGSETE SÕJAMEESTE LAAGER(Munamäe park)

13.00-17.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega
17.00 – mõõgavõitlejate demonstratsioonesinemine
17.30 – mõõgavõitluse õpituba algajatele
17.30-19.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

1. juuli LAUPÄEV

Giidituur - Pärnu Hansa teed  ,kell 11.00 algab infomaja juures

 

KESKAJA LAVA (Munamäel)

10.00 Rondo ja tantsijad (Kuressaare)

11.00 Keskaja teater VIR (Minsk)

12.00 Folk Lark band & Terarium Tribe(Moskva)

13.00 Saltatriculi tantsijad

14.00 UUTAi (Jakuutia)

15.00 BraAgas (Praha)

16.00 Greenrose Fire (Tampere)

17.00 Rondo ja tantsijad (Kuressaare)

18.00 Saltatriculi tantsijad

19.00 Ensemble Sangineto

20.00 Greenrose Fire (Tampere)

21.00 BraAgas (Praha)

22.00 Keskaja teater VIR(Minsk)

 

VEELAVA (Tallinna Väravate juures)

10.30 Vaikuse Muusika(Tartu)

11.30 IDISE(Moskva)

12.30 BraAgas(Praha)

13.30 IDISE (Moskva)

14.30 Keskaja teater VIR (Minsk)

15.30 Idise (Moskva)

16.30 BraAgas (Praha)

17.30 IDISE (Moskva)

18.30 BraAgas (Praha)

19.30 UUTAi (Jakuutia)

 

PÄRANDI LAVA (Vallikääru aas)

11.00 Poola tantsuklubi (Narva)

12.00 Etnofolk ansambel Sinitrii

13.00 Etnofolk ansambel Sinitrii

14.00 Narva tantsuklubi

15.00 Mustlastantsu ansambel Maljarka (Tartu)

16.00 Dance Hayat, Ukraina

17.00 Väntoreli festivali peakontsert

18.00 Poola tantsuklubi (Narva)

19.00 RTA Kajakas (Eesti, Pärnu)

 

KESKAEGSETE SÕJAMEESTE LAAGER (Munamäe park)

11.00-13:00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega
13.00 – keskaegne mõõgavõitlusturniir
14.00 – mõõgavõitlejate Raudliiga profimatšid
14.30 – igamehevõistlus (rammuproov - auhinnaks kast õlut)
15.00 – ajalooliste võitluskunstide demonstratsioonid
15.30 – grupilahingud
16.00-19.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

 

LINNU JA LOOMALAAT MUNAMÄEL

 

KESKAJA KÕRTS(Tallinna Väravate park)

21.30 Idise(Moskva)

2. juuli PÜHAPÄEV

KESKAJA LAVA

11.00 Keskaja teater VIR  (Minsk)

12.00 Väntoreli festivali lastekontsert

13.00 Folk Lark band & Terarium Tribe(Moskva)

14.00 IDISE (Moskva)

 

VEELAVA (Tallinna Väravate juures)

10.30 IDISE (Moskva)

11.30 UUTAi (Jakuutia)

12.30 Ensemble Sangineto (Milano)

 

MUNAMÄEL - 10.30&12.30 Rändnukuteater Nõu Puu „Kõik on võimalik“

 

PÄRANDILAVA (Vallikääru aas)

 

11.00 Folkloorirühm Mesilane.

12.00 Greenrose Fire (Tampere)

13.00 Sudaruška  (Pärnu)

14.00 Kaera-Jaan (Eesti rahvatants, Pärnu) 

 

UUTAI (Jakuutia) - https://www.facebook.com/uutai.khomus?fref=ts
BraAgas (Prague) - braagas.com
IDISI (Moscow) - www.facebook.com/idisiband/
Greenrose Faire (Tampere) - greenrosefaire.com/en/
Ensemble Sangineto(Italy) - www.facebook.com/profile.php
Vaikuse Muusika (Tartu) - www.facebook.com/VaikuseMuusikaStuudio/
Saltatriculi (Tartu) - saltatriculi.weebly.com
Keskaja teater VIR - virbelarus.com/ru/
Ranna Rantso loomapark - www.rannarantso.ee
PÄRNU HANSA KULTUURIKODA