29.06 - 01.07.2018
 
Kultuuriprogramm

Kultuuriprogramm 2013

 

27. juuni

21.30 Raekoja hoovis Pärnu Rahvateatri etendus Harala elulood

19.00 Rahvusvahelise jalgpalliturniiri Summer Cup avamine Vallikääru aasal

 

Reede 28.juuni

12.00 keskaegne avajalutuskäik Raekoja eest Munamäele

12.30 Hansapäevade avamine Munamäel keskaja laval

 

KESKAJA  LAVA  (Munamäel)

13.00  ansambel Tribal Livonia  (Pärnu)

14.00  ansambel Obsorus Orbis ( Läti)

15.00  ansambel Patrask  (Rootsi)

16.00  tantsuansambel Saltatriculi (Tartu)

17.00  ansambel Obsorus Orbis  (Läti) 

18.00  keskaja teater  DiGrease`s Buffoon Theatre  (Valgevene)

19.00  ansambel Patrask (Rootsi)

20.00  tantsuansambel Saltatriculi  (Tartu)

 

VEELAVA  (Vallikääru veel)

13.30  ansambel Crede(Tallinn)

14.30  keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre (Valgevene)

15.30  hansaõpitoa flöödimängijad

16.30  etendus Shakespeare lood.( Pärnu Kunstide Maja)

17.30  ansambel Patrask (Rootsi)

18.30  ansambel Obsorus Orbis (Läti)

20.30  ansambel Crede  (Tallinn)

21.00  keskaegne jalutuskäik koos giidiga ja  Pärnumaa harrastusteatriga

 

PÄRANDILAVA  (Vallikääru aasal)

14.00 folkloorirühm Kaasik (Pärnu);

15.00 rahvalauluansambel Russkaja Pesnja (Pärnu)

16.00 balalaikavirtuoos Ilja Lunin (Tallinn)

17.00 pereansambel Pernu läte (Pärnu)

18.00 ansambel Kihnu poisid (Kihnu)  ja rahvatantsurühm Tuuletallajad (Audru)

19.00 rahvatantsuansambel Kajakas (Pärnu) kontsert-etendus pulmakommetest.

 

Keskaegsete sõjameeste küla Munamäe pargis

13.00  lastele võitlus pehmikmõõkadega (kestab väikeste pausidega läbi päeva)

15.00  mõõgavõitluse õpituba algajatele

16.30  mõõgavõitlejate demonstratsioonesinemine 

17.30  mõõgavõitluse õpituba algajatele jätkub

18.00  igamehe turniir rammu ja osavuse katsumises 

20.00  igamehe turniiri võitja autasustamine

12.00- 20.00Keskaja turg Munamäe parkides, käsitöömeistrite laat Vallikääru aasal, töötoad.

KIVISED tegemised ja tarkused kivialal.

Ranna Rantšo loomapark Munamäel, hobu- ja ponisõit. 

Linnu- ja loomalaat Munamäel. 

Atraktsioonid Vallikääru aasal. Vibuturniir, kirve- ja kivivisked Tallinna värava  juures, kaljas Hoppeti külastus sadamas jne.

Pärnu rannas Liivaskulptuuride festival

19.00 Wasa hotelli  aed  ansambel Crede (Tallinn)

21.00 Kuursaal HANSAPIDU  ansambel Manija poisid ja särtsaka kavaga rahvatantsuansambel Kajakas. /Pääse 3.-/ Hansalaadal kiirematele üle 10. EUR-i ostjatele priipääse!

Laupäev 29.juuni

KESKAJA  LAVA Munamäel

10.00  Pärnu Käsikellastuudio

11.00  hansa õpitoa föödimängijad

12.00 Pärnu Käsikellastuudio

13.00 ansambel Patrask (Rootsi)

14.00 ansambel Tribal Livonia (Pärnu)

15.00 ansambel Stary Olsa (Valgevene) 

16.00 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre (Valgevene) 

17.00 ansambel Vaikuse muusika (Tartu) 

18.00 ansambel Orient Accident Trio (Tallinn) 

19.00 ansambel Stary Olsa (Valgevene)

20.00 ansambel Tribal Livonia (Pärnu)

21.00 ühiskontsert Keskaja jõud ja õrnus.

ansamblid:Tribal Livonia (Pärnu) , Orient Accident Trio (Tallinn), Patrask (Rootsi) , Obsorus Orbis (Läti) ,Stary Olsa (Valgevene)  

23.00 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre tuleetendus (Valgevene)

VEELAVA Vallikääru veel

10.30  ansambel Vaikuse muusika (Tartu)

11.30  ansambel Patrask (Rootsi)

12.30  ansambel Obsorus Orbis  (Läti)

13.30  ansambel Orient Accident Trio (Tallinn)

14.30  ansambel Vaikuse muusika (Tartu)

15.30  hansaõpitoa flöödimängijad

16.00  KIVIRINGI ehitamine kõigi soovijate osavõtul , juhendab Elo Liiv

16.30  Olavi Kõrre ja CQ

17.30  ansambel Obsorus Orbis (Läti)

18.30  ansambel Tribal Livonia (Pärnu)

19.30  etendus Shakespeare lood. Pärnu Kunstide Maja

 21.00  keskaegne jalutuskäik koos giidiga ja  Pärnumaaa harrastusteatriga

PÄRANDILAVA Vallikääru aasal

10.00 ansambel Hõbelõng (Sipa), rahvatantsurühmad Külapiigad (Sipa) ja Laaberjalg (Märjamaa) 

11.00 Helsingi kihelkonna tantsijad ja pillimehed Vantalt ja seenioride tantsurühm Enonkoskilt (Soome)

12.00 rahvatantsrühm Kevade (Audru) ja seenioride tantsurühm Räämakad (Pärnu)

13.00 Külas on RAHVUSVAHELINE SUUPILLIFESTIVAL

14.00 ansambel SelJanKa  ja Selja lauluseltsing (Tori, Selja)

15.00 O.Kõrrevitc Orkestar (Pärnu)

16.00 Pärnu Lõõtspillihaigete Selts (Pärnu)

17.00 tantsuansambel Sudaruški (Pärnu)

18.00 ansambel Barvinok, ansambel Trembita ja ansambel Devchata (Pärnu)

19.00 ansambel Greip (Pärnu)

Keskaegsete sõjameeste küla Munamäe pargis

11.00  lastele võitlus pehmikmõõkadega

13.00  keskaegne turniir jalameestele võitluses kilbi ja mõõgaga

14.00  mõõgavõitlusturniiri finaalid

15.00  mõõgavõitlejate massilahing

15.30  ajalooliste relvade ja varustuse tutvustamine, lastele võitlus pehmikmõõkadega 

10.00-20.00. Keskaja turg Munamäe parkides, käsitöömeistrite laat Vallikääru aasal, töötoad.

KIVISED tegemised ja tarkused kivialal.

Ranna Rantšo loomapark Munamäel, hobu- ja ponisõit. 

Linnu- ja loomalaat Munamäel. 

Atraktsioonid Vallikääru aasal.

Vibuturniir, kirve- ja kivivisked Tallinna värava  juures, kaljas Hoppeti külastus sadamas jne.

Pärnurannas Liivaskulptuuride festival.

16.00 Wasa hotelli  aed  ansambel Obsorus Orbis

Pühapäev 30.juuni 

KESKAJA  LAVA

11.00  hansaõpitoa flöödimängijad 

12.00  ansambel Stary Olsa(Valgevene)

13.00  ansambel Vaikuse Muusika (Tartu)

14.00  ansambel Stary Olsa (Valgevene)

VEELAVA

10.30  hansaõpitoa flöödimängijad

11.30  Olavi Kõrre ja CQ

12.30  keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre (Valgevene)

13.00 KIVIOKSJON - müüki lähevad maakivid, paekivid ja õnnekivid

PÄRANDILAVA

10.00 rahvalauluansambel Rodnõje napevõ (Pärnu)

11.00 folkloorirühm Mesilased (Pärnu)

12.00 Armeenia Folk Tantsustuudio NUR (Tallinn)

13.00 Mandoliiniorkester (Pärnu) ja O.Kõrre piigadega.

14.00 Puhkpilliorkester Õnn tuli meie õuele (Audru)

15.00 ansambel Pärnu poisid 

10.00-15.00 Keskaja turg Munamäe parkides käsitöömeistrite laat Vallikääru aasal, töötoad.

KIVISED tegemised  ja tarkused kivialal.

Ranna Rantšo loomapark Munamäel, hobu- ja ponisõit. 

Linnu- ja loomalaat Munamäel. 

Vibuturniir, kirve- ja kivivisked Tallinna värava  juures, kaljas Hoppeti külastus sadamas jne.

Pärnurannas Liivaskulptuuride festival.

21.30 Raekoja hoovis Pärnu Rahvateatri etendus Harala elulood

Pärnu Hansapäevad on  külastajale tasuta