29.06 - 01.07.2018
 
Kultuuriprogramm

27. juuni kell 12.00-20.00

28. juuni kell 10.00-20.00

29. juuni kell 10.00-15.00

avatud keskaja turg, käsitöömeistrite laat, villaküla, loomaküla, rüütliküla, sepikoda, terviseküla, kunstinõlv, vibu- ja kirveturniirid, lastele atraktsioonid, hobusõit.

 

27. juuni REEDE

Keskaja  lava  /munamäel/

12.00 Jalutuskäik algab Raekoja eest. AVAMINE

13.00 Rembetes & Tribal Livonia ( Pärnu )

14.00 Els Berros de la Cort ( Kataloonia )

15.00 Folk Lark Band ( Moskva )

16.00 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre ( Valgevene )

17.00 Rembetes & Tribal Livonia ( Pärnu )

18.00 Els Berros de la Cort ( Kataloonia )

19.00 Skudrinka ( Valgevene )

 

Karjapoisi veelava

13.30 Folk Lark Band ( Moskva ) 

14.30 Skudrinka ( Valgevene )

15.30 Duo Kulno Malva ja Tõnis Kirsipu ( Viljandi )

16.30 Duo Kulno Malva ja Tõnis Kirsipu ( Viljandi )

17.30 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre ( Valgevene )

18.30 Plokkflöödi hansaõpituba

19.30 Vaikuse Muusika ( Tartu )

 

Pärandilava /vallikääru aasal/

14.00 vokaalansambel Mirt ja Sütevaka Folkbänd ( Pärnu )

15.00 folkloorirühm Mesilased ( Pärnu )

16.00 ansambel POSÕ ( Lavassaare )

17.00 noorte tantsustuudio Tsebeljai ( Udmurtia )

18.00 seltskonnatantsurühm Räämakad ( Pärnu )

 

Rüütliküla Munamäel

13.00 lastele võitlus pehmikmõõkadega (kestab läbi päeva)

17.00 mõõgavõitlejate demonstratsioonesinemine

17.30 mõõgavõitluse õpituba algajatele

giidituur Infomaja juurest

14 00 Jalutuskäik keskaegsel linnamüüril ( indulgents 2.- ja 3.-)

16.00 Jalutuskäik keskaegsel linnamüüril ( indulgents 2.- ja 3.-)

Kuursaal

21.00 Hansaõhtu.Kentuki poisid

Rock Club ”Volume”

22.00 Hansa rockiõhtu Nikns Suns. Legshaker

 

28. juuni LAUPÄEV

Keskaja lava

10.00 plokkflöödi hansaõpituba ( Pärnu, Tabasalu )

11.00 tantsuansambel Fioretto ( Rakvere )

12.00 Folk Lark Band ( Moskva ) 

13.00 Skudrinka ( Valgevene )

14.00 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre ( Valgevene )

15.00 tantsuansamblid Saltatriculi  ( Tartu ) ja Fioretto ( Rakvere )

16.00 Vaikuse Muusika ( Tartu )

17.00 Obscurus Orbis ( Läti )

18.00 Els Berros de la Cort (Kataloonia)

19.00 Folk Lark Band ( Moskva )

20.00 tantsuansambel Saltatriculi ( Tartu )

21.00 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre ( Valgevene)

 

Karjapoisi veelava

10.30 Vaikuse Muusika ( Tartu)

11.30 Astrid Nõlvak - Karjase laulud (Hiiumaa)

12.30 väega villased lood ja lambapügamine

13.30 Folk Lark Band ( Moskva )

14.30 Els Berros de la Cort ( Kataloonia ) 

15.30 Astrid Nõlvak -Karjase laulud ( Hiiumaa )

16.30 Skudrinka  ( Valgevene )

17.30 Väega villased lood  ja pügamine . Plokkflöödi hansaõpituba ( Tabasalu,Pärnu )

18.30 Obscorus Orbis ( Läti )

Pärandilava

11.00 pereansambel Rannarada ( Pärnu )

12.00 Märjamaa rahvatantsukollektiivid ja lauljad

13.00 Kihnu poisid ja tüdrukud

14.00 mustlastrupp Maljarka ( Tartu )

15.00 rahvusvahelise Suupillifestivali pärlid

16.00 Pärnu Lõõtsahaigete Selts

17.00 Noorte tantsustuudio Tšebeljai ja  RTA Kajakas ( Pärnu )

18.00 Balalaikavirtuoos Ilja Lunin ( Tallinn )

Rüütliküla Munamäel

11.00 lastele võitlus pehmikmõõkadega

13.00  keskaegne mõõgavõitlusturniir jalameestele

14.00  mõõgavõitlusturniiri finaalid ja profimatšid

15.00  mõõgavõitlejate massilahing

15.30  ajalooliste relvade ja varustuse tutvustamine, lastele võitlus pehmikmõõkadega

Linnu- ja loomalaat Munamäel  

giidituur Infomaja juurest

14 00 Jalutuskäik keskaegsel linnamüüril ( indulgents 2.- ja 3.-)

16.00 Jalutuskäik keskaegsel linnamüüril ( indulgents 2.- ja 3.-)

Eesti raiemeistrivõistlused Vallikäärus

Rock Club  Volume Hansa rocki õhtu. Kurjam. Metsatöll

29. juuni PÜHAPÄEV

Keskaja  lava

11.00 Rembetes & Tribal Livonia ( Pärnu )

12.00 Folk Lark Band  ( Moskva )

13.00 Els Berros de la Cort ( Kataloonia )

14.00 Rembetes & Tribal Livonia ( Pärnu )

Karjapoisi veelava

10.30 Skudrinka ( Valgevene )

11.30 väega villased lood ja lamba pügamine 

12.30 keskaja teater DiGrease`s Buffoon Theatre ( Valgevene )

13.30 Skudrinka ( Valgevene )

Pärandilava

10.00 laulugrupp Russkaja Pesnja ( Pärnu )

11.00 Selja lauluseltsing ja sõbrad ( Tori-Selja )

12.00 Vene tantsurühm Sudaruški ja ansambel Maria ( Pärnu )

13.00 Sütevaka folkbänd ( Pärnu )

14.00 Torupilliansambel Linnutaja ( Vändra)

giidituur Infomaja juurest

14 00 Jalutuskäik keskaegsel linnamüüril ( indulgents 2.- ja 3.-)