29.06 - 01.07.2018
 
Kultuuriprogramm

Avatud keskaja turg, käsitöömeistrite laat, haabja küla, loomaküla, rüütliküla, vibu- ja kirveturniirid, lasteküla ja atraktsioonid, näitused, hobusõit

1.juuli REEDE

KESKAJA LAVA(Munamäel)

12.00 Jalutuskäik algab Raekoja eest. AVAMINE

13.00 Orient Accident Trio (Tallinn)

14.00 Obscorus Orbis(Läti)

15.00 Medvind(Rootsi)

16.00 Skudrinka(Valgevene)

17.00 Langwidere - Darja Prohorova (Moskva)

18.00 Häädemeeste Huviteater "Seitse surmapattu"

19.00 Medvind(Rootsi)

20.00 Idise(Moskva)

21.00 Saltatriculi(Tartu)

VEELAVA

13.30 Langwidere - Darja Prohorova (Moskva)

14.30 Idis(Moskva)

15.30 Orient Accident Trio (Tallinn)

16.30 Obscurus Orbis(Läti)

17.30 Medvind(Rootsi)

18.30 Orient Accident Trio (Tallinn)

19.30 Obscurus Orbis(Läti)

PÄRANDILAVA(Vallikääru aas)

13.00 Fioretto (Rakvere)

14.00 Rahvatantsurühm Vikerkaar(Läti)

15.00 Selts Kajakas rahvatantsurühm

16.00 Vokaalgrupp MIRT

17.00 Folkloorirühm Mesilane

18.00 Rahvatantsurühm Tuuletallajad

19.00 Rahvatansuansambel Kajakas

KESKAEGSETE SÕJAMEESTE LAAGER(Munamäe park)

13.00-17.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega
17.00 – mõõgavõitlejate demonstratsioonesinemine
17.30 – mõõgavõitluse õpituba algajatele
17.30-19.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

PÄRNU RAEKODA

20:00. Eesti Interpreetide Liit kutsub. New Theatre Ensemble: Jonathan Henderson (flööt) ja Anneli Tohver (klaver). Kavas. F. Schubert, E. Schulhoff, S. Prokofjev. Pilet 8/6 €.

KESKAJA KÕRTS(Tallinna Väravate park)

20.30 Skudrinka(Valgevene)

21.30 Skudrinka(Valgevene)

2.juuli LAUPÄEV

Giidituur - Pärnu Hansa teed  ,kell 11.00 algab infomaja juures

KESKAJA LAVA(Munamäel)

10.00 Uus Vana Teater "Väikese Kuradi lugu"(Pärnu)

11.00 Hansa õpituba(Eesti)

12.00 Idise(Moskva)

13.00 Vaikuse Muusika(Tartu)

14.00 Häädemeeste Huviteater "Seitse surmapattu"

15.00 Medvind(Rootsi)

16.00 Orient Accident Trio (Tallinn)

17.00 Häädemeeste Huviteater "Seitse surmapattu"

18.00 Ensemble Sangineto(Itaalia)

19.00 Medvind(Rootsi)

20.00 Muusikadraama "Rõõmulaul" Karl Ristikivi samanimelise romaani järgi .Vaikuse Muusika(Tartu)

VEELAVA

10.30 Langwidere - Darja Prohorova (Moskva)

11.30 Medvind(Rootsi)

12.30 Orient Accident Trio (Tallinn)

13.30 Medvind(Rootsi)

14.30 Vaikuse Muusika(Tartu)

15.30 Idise(Moskva)

16.30 Risto Lehiste Väntorel(Tallinn)

17.30 Risto Lehiste Väntorel(Tallinn)

18.30 Skrudinka(Valgevene)

PÄRANDI LAVA(Vallikääru aas)

10.00 Hansa õpituba(Eesti)

11.00 Rembetes & Tribal Livonia(Pärnu)

12.00 Folkloorirühm Kaasike

13.00 Airoso Mustlastantsustuudio

14.00 Rahvatantsurühm Vikerkaar(Läti)

15.00 Rembetes & Tribal Livonia(Pärnu)

16.00 Esineb: Mustlastantsu- ja lauluansambel Maljarka, Tartust

17.00 Hansa õpituba(Eesti)

18.00 Anna Raudkatsi Seltsi rahvatantsurühm

19.00 Ansambel Catena (Tallinn)

KESKAEGSETE SÕJAMEESTE LAAGER(Munamäe park)
11.00-13:00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega
13.00 – keskaegne mõõgavõitlusturniir
14.00 – mõõgavõitlejate Raudliiga profimatšid
15.00 – igameheturniir (auhinnaks kast õlut)
15.30 – mõõgavõitlejate massilahing ehk buhurt
16.00 – ajalooliste relvade ja varustuse tutvustamine
16.00-19.00 – lastele võitlus pehmikmõõkadega

LINNU JA LOOMALAAT MUNAMÄEL

KESKAJA KÕRTS(Tallinna Väravate park)

21.30 Skudrinka(Valgevene)

22.00 Idise(Moskva)

22.30 Skudrinka(Valgevene)

3.Juuli Pühapäev

KESKAJA LAVA

10.00 Uus Vana Teater "Väikese Kuradi lugu"(Pärnu)

11.00 Skrundika(Valgevene)

12.00 Medvind(Rootsi)

13.00 Idise(Moskva)

14.00 Medvind(Rootsi)

15.00 Saltatriculi etendus "Mats mõisahärraks"(Tartu)

VEELAVA

10.30 Vaikuse Muusika(Tartu)

11.30 Idise(Moskva)

12.30 Ensemble Sangineto(Itaalia)

13.30 Pärimusmuusikud Cätlin Mägi ja Karoliina Kreintaal (Viljandi)

PÄRANDILAVA(Vallikääru aas)

11.00 Langwidere - Darja Prohorova (Moskva)

12.00 Pärimusmuusikud Cätlin Mägi ja Karoliina Kreintaal (Viljandi)

13.00 Rembetes & Tribal Livonia(Pärnu)

14.00 Rahvatantsurühm Vikerkaar(Läti)

 

15.00 Ansambel Catena (Tallinn)

Esinejad:

Medvind (Rootsi) - www.medvindmusik.se/en/
Obscorus Orbis(Läti) - obscurusorbis.com
Idise (Moskva) - https://www.facebook.com/idisiband/?fref=nf
Langwidere - Darja Prohorova (Moskva)
Ensemble Sangineto (Itaalia) - www.adrianosangineto.com
Skrundika (Valgevene)
Vaikuse Muusika (Tartu)
Rembetes & Tribal Livonia (Pärnu)
Orient Accident Trio (Tallinn)
Hansa õpituba (Eesti)
Vanatantsuansambel Saltatriculi - saltatriculi.weebly.com
Häädemeeste Huviteater
Pärimusmuusikud Cäthlin-Karoliina (Viljandi)
Risto Lehiste (Tallinn)
Vokaalgrupp Mirt (Pärnu)
Läti rahvatantsurühm Vikerkaar
New Theatre Ensemble: Jonathan Henderson (flööt) ja Anneli Tohver (klaver)